Kako u školi koristiti društvenu mrežu Yammer

Pogledajte videomamac ovog webinara i saznajte što možete očekivati.

Na ovom webinaru steći ćete i unaprijediti znanja i vještine te primjenjivati dobre prakse vezane uz uključivanje društvene mreže Yammer u planiranje nastave radi ostvarivanja obrazovnih ciljeva i ishoda učenja. Biti ćete potaknuti na korištenje AAI@EduHr korisničkog identiteta.

Digitalni alati koji se obrađuju: društvena mreža Yammer

Trajanje webinara: 90 minuta

Polaznici će nakon webinara:

• Upotrijebiti Yammer za objave materijala i komunikaciju s učenicima i učiteljima kao pomoć u ostvarivanju ishoda nastave (objave dokumenata, linkova, kvizova, videa…) (napredna razina digitalnih kompetencija iz područja Učenje i poučavanje)
  • Prepoznati prednosti uporabe Yammera za pomoć pri ostvarenju predmetnih ishoda (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Učenje i poučavanje).

Detaljnije o sadržaju vidi u prezentaciji ovog webinara na Edutoriju.

• Nije dostupno.

Pretražite program obrazovanja i pronađite željene radionice, webinare i e-tečajeve. Nemate dovoljno vremena? Naučite nešto novo za 10 minuta uz kratke digitalne sadržaje – EduBlic.

Način izvođenja

Vrsta događanja