Mobilni izbornik Tražilica

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima

Objavljeno: 04. 10. 2017.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu radova na adaptaciji i kabliranju županijskih čvorišta u sklopu pilot projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

U svrhu pripreme nabave i informiranja gospodarskih subjekata, CARNet na svojim mrežnim stranicama u rubrici Javna nabava stavlja na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima dokumentaciju koja sadržava opis predmeta nabave, tehničku specifikaciju, kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, kriterije za odabir ponude i posebne uvjete za izvršenje ugovora.

Pozivamo sve zainteresirane gospodarske subjekte da do 10. listopada 2017. godine dostave svoje eventualne prijedloge i/ili primjedbe na dokumentaciju o nabavi na adresu elektroničke pošte e-skole-nabava@carnet.hr

Nakon provedenog savjetovanja, CARNet će razmotriti sve primjedbe i prijedloge zainteresiranih gospodarskih subjekata, izraditi izvješće o prihvaćenim i neprihvaćenim primjedbama i prijedlozima te ga objaviti na mrežnim stranicama CARNeta u rubrici Javna nabava.