Mobilni izbornik Tražilica

Prethodno istraživanje tržišta: Nabava alata za izradu digitalnih obrazovnih sadržaja u sklopu II. faze programa “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće”

Objavljeno: 21. 01. 2019.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET planira započeti postupak javne nabave alata za izradu digitalnih obrazovnih sadržaja u sklopu II. faze programa “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće”.

Shodno tome, ovim putem sukladno Zakonu o javnoj nabavi (NN 120/16) prije formalnog početka postupka javne nabave sa svrhom istraživanja tržišta (radi pripreme nabave i informiranja gospodarskih subjekata o svojim planovima i zahtjevima u vezi s nabavom), CARNET objavljuje zahtjeve vezane za nabavu alata za izradu digitalnih obrazovnih sadržaja.

Radi daljnjeg planiranja i izrade dokumentacije o nabavi molimo sve zainteresirane gospodarske subjekte da dostave primjedbe i prijedloge zajedno s procijenjenom vrijednosti svih troškovničkih stavaka koristeći priloženi troškovnik sukladno danim zahtjevima najkasnije do 28. siječnja 2019. godine u 10 sati na adresu elektroničke pošte e-skole-nabava@carnet.hr.

Priloženi dokumenti: