Mobilni izbornik Tražilica

Obrazovni materijali

Edukacija o korištenju informatičke opreme obuhvaća dvije vrste praktičnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u pilot školama:

1. Korištenje opreme za održavanje nastave i sustava za upravljanje učionicom

2. Osnove korištenja tableta i hibridnih računala

Materijali koji prate sadržaje ostalih radionica i webinara, za razvoj digitalnih kompetencija korisnika u školama:

1. e-Učitelj: suvremena nastava uz pomoć tehnologije

2. Office 365

Kao podrška odgojno-obrazovnim djelatnicima za daljnju primjenu informatičke opreme u svom radu, pripremili smo priručnike, koji prate sadržaj navedenih radionica. U dijelu “Važni dokumenti”, moguće je preuzeti priručnike sa svih do sada održenih praktičnih radionica, pod nazivima: “Prirucnik_Samsung_School”, “Prirucnik_tableti_hibridi”, “Prirucnik_e-Ucitelj”, “Prirucnik_Office 365”“Prirucnik_Interaktivni mjerni uredjaji”, “Prirucnik_Sigurnost na internetu” te “Prirucnik_intelektualno vlasnistvo”.