Mobilni izbornik Tražilica

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama

Objavljeno: 29. 08. 2018.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Webinar će se održati u četvrtak 30. kolovoza 2018. od 13 do 15 sati na adresi https://connect.carnet.hr/e-skole, a vodit će ga Leo Mršić, stručnjak za analize velikih količina podataka (Big Data) i analitike učenja. Na webinaru će biti prikazan sustav i njegove funkcionalnosti namijenjene učenicima osnovnih i srednjih škola te njihovim roditeljima.

Riječ je o sustavu kroz koji učenici mogu postavljati i pratiti svoje ciljeve, vidjeti rang svoje škole u odnosu na druge u Hrvatskoj ili kontaktirati školskog psihologa ili svog razrednika. Roditelji mogu pratiti uspjeh svoje djece, imati detaljan pregled školskih obaveza i motriti ispunjavanje ciljeva koje si je njihovo dijete zadalo.

Uz navedeno, sustav nudi i cijeli niz funkcionalnosti i za ostale kategorije korisnika kao što su nastavnici, ravnatelji i zaposlenici agencija iz sektora obrazovanja RH i Ministarstva znanosti i obrazovanja. Koristeći iste izvore podataka, sustav kreira sučelje ovisno o tipu korisnika koji se prijavio u aplikaciju.