Pogledajte videomamac ovog webinara i saznajte što možete očekivati.

Na ovom webinaru steći ćete znanja i vještine te primjenjivati dobre prakse vezane uz upravljanje informacijama, podacima i sadržajem u školskom okruženju, stvaranje digitalnog okruženja za djelatnike, učenike i roditelje čime se osigurava njihova cjelovita i učinkovita komunikacija i suradnja, te unaprijediti/povećati njihov zajednički angažman unutar i izvan škole.

Digitalni alati koji se obrađuju: Google Obrasci, Microsoft Forms, Tricider, Coogle, Yammer, Edmodo, Lino, Padlet

Trajanje webinara: 90 minuta

Polaznici će nakon webinara:

• Koristiti komunikacijske kanale i alate za komunikaciju i suradnju s djelatnicima i učenicima škole i roditeljima (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)
  • Koristiti digitalne tehnologije u provođenju projektnih ideja na razini škole (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)
  • Osmisliti komunikaciju u skladu s potrebama i karakteristikama auditorija (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)

Detaljnije o sadržaju vidi u priručniku ovog webinara na Edutoriju

Zvuči li vam ovaj webinar poznato? Ako ste sudjelovali u pilot projektu e-Škole, možda ste pohađali webinar pod nazivom „Digitalna tehnologija za suradnju s djelatnicima i učenicima škole i roditeljima. Sadržaj webinara dorađen je prema povratnim informacijama korisnika pilot projekta. Webinar možete pohađati po želji, bez obzira na to jeste li ga prethodno pohađali.

• Nije dostupno.

Pretražite program obrazovanja i pronađite željene radionice, webinare i e-tečajeve. Nemate dovoljno vremena? Naučite nešto novo za 10 minuta uz kratke digitalne sadržaje – EduBlic.

Način izvođenja

Vrsta događanja