Yammer mreža

e-Škole: Virtualna zajednica praktičara

POGLEDAJ: Upute za pristupanje Yammer mreži e-Škole

U okviru projekta e-Škole kreirana je vanjska mreža e-Škole – Virtualna zajednica praktičara, u sastavu skole.hr mreže. Mreža služi kao platforma za kreiranje virtualne zajednice praktičara u projektu u kojoj će se učitelji, nastavnici, ravnatelji, stručni suradnici i administrativno osoblje škola iz projekta povezati i dijeliti svoja znanja, ideje te svakodnevne prakse vezane uz korištenje IKT-a u svom radu.

Yammer je potpuno privatna društvena mreža čije članstvo odobrava administrator mreže. Zahtjev za pristup mreži odobrit će se samo za službene adrese korisnika (ime.prezime@skole.hr). Mreži u svakom trenutku možete pristupiti s bilo kojeg računala ili putem Yammer mobilne aplikacije koju je prethodno potrebno preuzeti putem Vašeg pametnog telefona ili tableta.

Uspješna suradnja i dijeljenje znanja rezultat je angažmana svakog pojedinca na mreži, stoga Vas pozivamo da se aktivno uključite u kreiranje sadržaja na mreži i započnete s prvim aktivnostima:

• pridružite se postojećim grupama na mreži prema vlastitom interesu
  • dijelite svoja iskustava, prijedloge, uspjehe
  • pokrenite i uključite se u postojeće diskusije
  • postavljajte pitanja, tražite odgovore
  • predlažite ideje
  • objavljujte korisne materijale,  linkove, bilješke
  • sudjelujte u anketama
  • pozovite i uključite kolege u diskusije.