Scenariji poučavanja

O e-Škole scenarijima poučavanja i njihovoj primjeni

Na ovoj stranici dostupni su e-Škole scenariji poučavanja za prirodoslovne predmete i matematiku za 7. i 8. razred osnovne i 1. i 2. razred srednje škole te e-Škole scenariji poučavanja za 7 međupredmetnih tema od 5. razreda osnovne škole do 4. razreda srednje škole kojima su obuhvaćeni svi općeobrazovni predmeti.

Unutar scenarija poučavanja za međupredmetne teme integrirano je i više od 100 pripadajućih im interaktivnih sadržaja za učenike koje možete pronaći i kao samostalne sadržaje na stranici digitalnih obrazovnih sadržaja kategorizirane po međupredmetnim temama.

e-Škole scenariji poučavanja su materijali za nastavnike u kojima su ponuđene inovativne i maštovite ideje kako provesti nastavne aktivnosti suvremenim pedagoškim metodama uz primjenu odgovarajućih digitalnih sadržaja i alata. Prijedlozi nastavnih aktivnosti nisu vremenski ograničeni već ih učitelj prilagođava svojim i mogućnostima svojih učenika.