Videokonferencije u nastavi

2081 2081 osoba je pogledalo ovu edukaciju.

Polaznici će se upoznati s prednostima korištenja videokonferencija u nastavi. Upoznat će se s često korištenim alatima i osposobiti za uporabu alata i videokonferencija u odgojno-obrazovnom procesu.

Digitalni alati koji se obrađuju: Adobe Connect, Webex, Skype

Trajanje radionice: 3 sunčana sata (180 minuta)

• odabrati prikladan alat za održavanje videokonferencije (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Digitalni izvori i materijali)
  • primijeniti videokonferenciju za profesionalno usavršavanje (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman).

Detaljnije o sadržaju vidi u priručniku i prezentaciji ove radionice na Edutoriju.

Zvuči li vam ova radionica poznato? Ako ste sudjelovali u pilot projektu e-Škole, možda ste pohađali radionicu pod istim nazivom. Sadržaj radionice dorađen je prema povratnim informacijama korisnika pilot projekta. Radionicu možete pohađati po želji, bez obzira na to jeste li je prethodno pohađali.

Pretražite program obrazovanja i pronađite željene radionice, webinare i e-tečajeve. Nemate dovoljno vremena? Naučite nešto novo za 10 minuta uz kratke digitalne sadržaje – EduBlic.

Način izvođenja

Uživo

Vrsta događanja

Područja digitalnih kompetencija