Pozivamo vas da unaprijedite svoje digitalne kompetencije i upišete CARNET-ov e-tečaj koji se provodi u sklopu projekta e-Škole.

Uz ove tečajeve možete učiti fleksibilno jer su upisi stalno otvoreni. Tečaj možete upisati bilo kad, samo ga morate završiti najkasnije do 1. srpnja 2023. godine.

Isto tako, tečajevi nemaju definirano trajanje pa ćete imati više prilika za uspješno dovršavanje tečajeva jer će se ponavljati aktivnosti koje su uvjet za stjecanje digitalne značke. Također, ako ste tečaj već upisali i niste završili, sada imate novu priliku za uspješno dovršavanje.

Tečajeve možete upisati klikom na poveznicu koja je u nazivu tečaja, a koja će vas odvesti u sustav EMA.

Steknite znanja i vještine primjene Google alata u sklopu usluge Google Workspace for Education te primijenite Google alate u svojoj učionici. Tečaj je namijenjen korisnicima na naprednoj razini digitalnih kompetencija.

Olakšajte sebi i svojim učenicima postupke pretraživanja, filtriranja i vrednovanja informacija i sadržaja u digitalnom okruženju. Naučite kritički pristupiti informacijama u digitalnom okruženju uz ovaj e-tečaj.

Nastavni proces učinite pristupačnijim, zanimljivijim i suvremenijim. Kroz ovaj tečaj ćete naučiti primijeniti strategije upravljanja nastavnim procesom uz upotrebu digitalnih tehnologija na naprednoj razini.

Ovaj e-tečaj je namijenjen onima koji žele znati odabrati i primijeniti aplikacije i alate u svrhu praćenja aktivnosti i napretka učenika na naprednoj razini. Također ćete naučiti koristiti alate u svrhu prilagodbe načina poučavanja.

Naučite ili usavršite programski jezik Python, a ovisno o vašem predznanju odaberite dio tečaja koji je za početnike ili za napredne. Krenite od osnovnih pojmova do samog kodiranja algoritama uz e-tečaj koji vam omogućava da uronite u svijet implementacija algoritamskih struktura.

Zanima vas nešto drugo?

Pretražite program obrazovanja i pronađite željene radionice, webinare i e-tečajeve. Nemate dovoljno vremena? Naučite nešto novo za 10 minuta uz kratke digitalne sadržaje – EduBlic.

Sretno s učenjem i poučavanjem!