Office 365 za početnike: Alati za suradnju i komunikaciju

Radionica ima za cilj upoznati polaznike sa mogućnostima online suradnje unutar Office 365. Naglasak je na elektroničkoj pošti (dijeljenje i suradnja na dokumentima pomoću elektroničke pošte), organizaciji sastanaka, dijeljenju dokumenata (izrada i dijeljenje dokumenata pomoću Word-a ili Excel-a) i suradnji putem naprednih online alata.

Digitalni alati koji se obrađuju: Yammer, Exchange Online, Outlook, SharePoint, Word Online, Excel Online, Microsoft Forms

Trajanje radionice: 3 sunčana sata (180 minuta)

• primijeniti komunikaciju putem elektroničke pošte i organizaciju kalendara i sastanaka unutar Outlooka (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman
  • primijeniti dijeljenje i zajedničku izradu dokumenata u virtualnim okruženjima (SharePoint, Yammer) (srednja razina digitalnih kompetencija iz područja Digitalni izvori i materijali)
  • osmisliti formu za ankete, provesti je, analizirati, podijeliti rezultate ankete i usporediti s materijalima u Excel Online dokumentu (srednja razina digitalnih kompetencija iz područja Digitalni izvori i materijali).

Detaljnije o sadržaju vidi u priručniku i prezentaciji ove radionice na Edutoriju,

Zvuči li vam ova radionica poznato? Ako ste sudjelovali u pilot projektu e-Škole, možda ste pohađali radionicu pod nazivom „Office 365. Sadržaj radionice dorađen je prema povratnim informacijama korisnika pilot projekta. Radionicu možete pohađati po želji, bez obzira na to jeste li je prethodno pohađali.

Pretražite program obrazovanja i pronađite željene radionice, webinare i e-tečajeve. Nemate dovoljno vremena? Naučite nešto novo za 10 minuta uz kratke digitalne sadržaje – EduBlic.

Način izvođenja

Uživo

Vrsta događanja

Područja digitalnih kompetencija