Sastojci i recept za primjenu IKT-a u nastavi na naprednoj razini

1912 1912 osoba je pogledalo ovu edukaciju.

Više ili manje primjenjujete digitalnu tehnologiju u svojoj nastavi a želite je osvježiti ili unaprijediti? Na ovoj radioinici polaznici će kroz refleksiju o svom radu razviti ideju za unapređenje primjene digitalne tehnologije u svojoj nastavi. Upoznat će se s e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje te analizirati mogućnosti njihove primjene u svom kontekstu. Ovi sadržaji uključuju e-Škole scenarije poučavanja koji pomažu osmišljavaju nastavnih aktivnosti, kao i sadržaje namijenjene učenicima odnosno digitalne obrazovne sadržaje i interaktivne sadržaje za međupredmetne teme. Namijenjeni su predmetnoj nastavi u osnovnim i srednjim školama.

Digitalni alati koji se obrađuju: Google dokumenti, Jamboard, Online Spinner

Trajanje radionice: 3 sunčana sata i 30 minuta (210 minuta)

• Odabrati odgovarajuće e-Škole digitalne sadržaje za učenje i poučavanje (napredna razina digitalnih kompetencija iz područja Digitalni izvori i materijali)
  • Analizirati (vlastitu) primjenu e-Škole digitalnih sadržaja za učenje i poučavanje (napredna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)
  • Primijeniti kolaborativni alat za izradu teksta u svrhu razmjene materijala i mišljenja (srednja razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman).

Detaljnije o sadržaju vidi u brzom vodiču i prezentacijama ove radionice na Edutoriju (prezentacije su dostupne pod opcijom – prikaz povezanih datoteka).

Additional Details

Područja digitalnih kompetencija - profesionalni angažman, digitalni izvori i materijali

Za prijavu na ovu edukaciju, kliknite na poveznicu: https://bit.ly/3nSBkvi →

Mjesto održavanja