Upoznajte e-Škole digitalne sadržaje za lakše pripremanje i poučavanje

Pogledajte videomamac ovog webinara i saznajte što možete očekivati.

Tijekom ovog webinara sudionici će biti informirani o raznim digitalnim sadržajima koji se mogu koristiti u nastavi, a koji su nastali u projektu e-Škole i objavljeni su na Edutoriju (DOS-ovi; Scenariji poučavanja; Međupredmetne teme). Steći će znanja i vještine, te primjenjivati dobre prakse u pronalaženju digitalnih sadržaja i njihovoj primjeni u nastavi. Upoznat će i mogućnosti portala e-Lektire i e-Laboratorija.

Digitalni alati koji se obrađuju: Ne obrađuju se digitalni alati već portali e-Lektire i e-Laboratorij te e-Škole digitalni sadržaji.

Trajanje webinara: 90 minuta

Polaznici će nakon webinara:

• Informirati se o digitalnim sadržajima nastalim u projektu e-Škole i objavljenim na Edutoriju (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)
  • Moći pretraživati i primjenjivati digitalne sadržaje objavljene na Edutoriju (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)
  • Upoznati mogućnosti portala e-Lektire i e-Laboratorij (početna razina digitalnih kompetencija iz područja Profesionalni angažman)

Detaljnije o sadržaju vidi u prezentaciji ovog webinara na Edutoriju.

Pretražite program obrazovanja i pronađite željene radionice, webinare i e-tečajeve. Nemate dovoljno vremena? Naučite nešto novo za 10 minuta uz kratke digitalne sadržaje – EduBlic.

Način izvođenja

Vrsta događanja